Njihuni me familjen e Noizy-t

Jemi mësuar ta shikojmë si një “bad boy” teksa sjell këngët e tij për fansat, por nga ana tjetër jemi mësuar ta shikojmë edhe si një njeri i dashur dhe që ndihmon shumë njerëz.

Noizy ia ka dalë që të shndërrohet ndër personazhet më të pëlqyer, por edhe ndër më të paguarit në showbiz-in shqiptar. Ndaj edhe jeta e tij private nuk ka sesi të kalojë pa një vëmendje të madhe.

Reperi ka postuar një foto në rrjetin social, Snapchat ku shihet krah familjarëve të tij, ketë e ka bërë të ditur edhe vetë Noizy nepermjet shkrimit mbi foton.

20945616_1434652359916408_1345822197_o

Noizy gjithashtu ka dhe një vajzë, Leandrën e cila tanimë është rritur.

ed01222547081d034f22a5ebeae2f121_L

B4LosFICUAAmegA

Share With:
Translate »
1182 Views