Njihuni me modelet që duken ekzaktësisht si princeshat e Disneyt

A keni menduar ndonjëherë se çfarë do të ndodhte nëse personazhet e “Disney-t” dhe bukuroshet e modës do të bashkoheshin? Bright Side realizoi një fotosesion të ndërlidhjes imagjinare midis yjeve të famshëm dhe personazheve të animuar të “Disneyt” . Ne kemi zgjedhur 15 modele të cilat, sipas mendimit tonë, do të ishin të shkëlqyera në rolet e karaktereve të preferuar të tregimit

Doutzen Kroes si Hirushja

Sasha Luss si Princesha Kida


Lily Aldridge si Pokahontas


Kendall Jenner si Borëbardha


Patrycja Gardygajlo si Mbretëresha Shtrigë


Miranda Kerr si E Bukura


Liu Wen si Mulan


Cara Delevingne si Zana Trili


Elsa Hosk si Liza në Botën e Çudirave


Bhumika Arora si Princesha Jasmine


Barbara Meier si Sirena Ariel


Maria Borges si Tiana


Josephine Skriver si Aurora (Princesha e fjetur)


Candice Swanepoel si Elsa (Frozen)


Lily Cole si Merida

Share With:
Translate »
1513 Views