Njihuni me të ëmën e Rosela Gjylbegut

Rosela Gjylbegu është një ndër këngëtaret shqiptare më të rezervuara. Kur bëhet fjalë për jetën e saj private publiku di shumë pak.
Mirëpo së fundmi këngëtarja na ka prezantuar me mamanë e saj. Sot e ëma feston ditëlindjen dhe këngëtarja ka zgjedhur që ta ndajë urimin për të në rrjetet sociale.
“Gëzuar ditëlindjen mama. Të dua”, shkruan ajo, në diçiturën e fotos me të ëmën. Ndërsa ajo që vihet re është ngjashmëria e madhe që ato kanë.

Share With:
Translate »
797 Views