Nuk e priste, Floriana Garo surprizohet nga i ati live në emision

Floriana Garo ishte e ftuara e Ermal Peçit në takimin e së shtunës ‘Më prit në fundjavë’. Impenjimet e saj në politikë por edhe familja e bukur ishin fokusi i intervistës me të, intervistë që nisi me surprizë për Garon.

Nuk e priste, Floriana Garo surprizohet nga i ati live në emision

Edhe pse ajo është përpjekur t’i mbajë familjarët larg vëmendjes publike, për herë të parë moderatorja u befasua nga videomesazhi i të atit. Ai tregoi për ‘Më prit në fundjavë’ se ka çmuar gjithmonë shpirtin e saj luftarak në cdo sfidë që ka ndërmarrë.

Nuk e priste, Floriana Garo surprizohet nga i ati live në emision

Mes kujtimeve ai shtoi se edhe në SHBA, Floriana dilte shpesh ndaj rregullave amerikane për të qenë sa më vetvetja. Edhe pse mes debateve për përfshirjen e saj në politike, babai i Florianës pohoi se ai dhe pjesa tjetër e familjes do jene gjithmonë aty për të.

Nuk e priste, Floriana Garo surprizohet nga i ati live në emision

Share With:
Translate »
27 Views