Nuk ka shumë kohë që u bënë prindër për herë të parë, Eros Grezda dhe Ajsel i japin fund lidhjes

Eros Grezda është një futbollist i njohur kosovar.

Jeta e tij private ka qenë shpesh e përfolur në mediat rozë.

Ai ishte i lidhur prej vitesh me modelen seksi Oriola Marashi, romancë kjo që mbaroi vitin e kaluar.

Erosi e zëvendësoi atë me bukuroshen Ajsel e cila është familjare me Almeda Abazi.

Në anën tjetër, çifti ka një fëmijë por si duket kjo gjë nuk i ka penguar që ata ta mendojnë edhe ndarjen.

Dyshja nuk ndiqen më në rrjetin social Instagram e madje kanë fshirë fotot e përbashkëta.

 

Shiko foton:

Share With:
Translate »
58 Views