‘Nuk ka vend për tjetër’ Krah Ajkës dhe Amenit, Xhensila konfirmon ndarjen nga Besi

Këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj ka festuar ditën e djeshme 31-vjetorin e lindjes, këtë herë pa Bes Kallakun, pasi përflitet se dyshja ndodhet në një krizë dhe kanë nisur procedurat e divorcit. Xhensila e festoi ditëlindjen krah dy fëmijëve të saj Ajka dhe Ajmen dhe mikeshat e saj, teksa u shfaq mjaft e lumtur dhe e buzëqeshur. Sot, këngëtarja ka ndarë fotot nga festa, ku mesa duket në mesazhin krahas pamjeve ka konfirmuar edhe ndarjen nga aktori.

“Dy duar, dy fëmijë, një zemër e vetme për ta! #MëShumëS’kaVend”.Ps: faleminderit per c’do urime te perzemert qe me keni derguar”, shkruan Xhensila.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj)

Share With:
Translate »
38 Views