Olta Daku nuk ka fëmijë, por ka dikë që ia mbush këtë mungesë

Moderatorja e njohur, Jonida Vokshi dhe aktorja Olta Daku kanë një miqësi të bukur disa-vjeçare, dhe momentet mes tyre shpesh i publikojnë edhe në rrjete sociale.
Mbrëmjen e sotme ka qenë një prej këtyre rasteve, në të cilin Jonida ka publikuar një moment specifik kur po darkonin të dyja.
Në videon e postuar në “Instastory”, Olta shihet duke e ushyer moderatoren.
“Daku thotë: Nuk bëra fëmijë, bëra Jonidën”, ka shkruajtur ajo bashkangjitur videos së tyre, duke treguar dhe njëherë afrimitetin e madh mes tyre.
Kujtojmë se Olta ishte ajo që kapi lulet në dasmën e Jonidës 2 muaj më parë.

  

Share With:303 Views