Olta Gixhari shfaqet “e nxehtë” në fotosesionin e realizuar gjatë shtatzënisë së dytë

Aktorja e talentuar dhe e dashur për publikun, Olta Gixhari, ka ndarë me ndjekësit e saj një seri fotografish.

Në këtë fotosesion të veçantë dhe artistik, Olta, e cila ka qenë pjesëmarrëse në edicionin e dytë të ‘Big Brother VIP Albania’,  tregon linjat e saj trupore me krenari dhe feminitet teksa është në pritje të ëmbël

Fotografitë e publikuara në rrjetet sociale e tregojnë ish-banoren e BBVA 2 në një formë mbresëlënëse, ku ajo nuk ka nguruar të ekspozojë barkun e saj të rrumbullakosur dhe të ndajë me botën një nga periudhat më intime dhe të bukura të jetës së një gruaje.

Pozat e zgjedhura dhe rrobat e kujdesshme theksojnë këtë kohë të veçantë dhe ndihmojnë në krijimin e një narrative vizuale që shpreh forcën dhe ndryshimin.

Olta, e cila ka një prezencë të fortë në skenën e kinematografisë dhe teatrit shqiptar, ka qenë gjithmonë e hapur dhe e sinqertë në ndarjen e përvojave të saj me publikun.

Ky fotosesion është një kujtim i bukur që do të ruhet nga aktorja dhe ndjekësit e saj, një imazh që simbolizon një kapitull të ri dhe të bukur në jetën e saj.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kids’ time (@kidstime.al)

Share With:
Translate »
48 Views