Olta Gixhari shuan kuriozitetin, na zbulon më në fund se kujt i ngjason më shumë Amari

Olta Gixhari në muajin gusht të vitit që lamë pas solli në jetë fëmijën e saj të parë. Olta lindi një djalë, të cilin e pagëzoi me emrin Amar. Tashmë Amar është rritur dhe për pak ditë do të festojë 1-vjetorin e lindjes. Megjithatë gjatë gjithë kësaj kohe mami Olta është treguar shumë e kujdeshme dhe për asnjë moment nuk e ka zbuluar portretin e të voglit të saj.

Mirëpo sot ajo është “dorëzuar” dhe ka zbuluar se kujt i ngjason më shumë Amari. Ajo ka publikuar në Instagram një foto me të voglin, që e mban në duar dhe ka treguar se ka shumë ngjashmëri me të.

Ja shih mua ke parë Amar. Është bërë krejt si unë”, shkruan Olta përkrah fotos kus vogëlushi shfaqet me kurriz.

 

Share With:
Translate »
161 Views