Olta takon djalin në Big Brother, Amari duket se e ka harruar

Mbrëmjen e sotme Olta vendosi të hiqte dorë nga Big Brother dhe çmimi i madh.

Pas një vendimi shumë të vështirë, para se të linte shtëpinë, Arbana e ftoi në dhomën e surprizave të takonte të birin. Teksa Olta shkoi me vrap të takonte të voglin e saj, Amari duket se e kishte harruar.

Olta e përjetoi shumë këtë situatë dhe shpërtheu në lot duke u ndjerë disi në faj. Dhe në fakt është krejt normale që një fëmijë aq i vogël të ketë një reagim të tillë pas një mungese prej mbi 100 ditësh takimi me nënën. /Kids’ Time

Share With:
Translate »
97 Views