Oriola Marashi një prej femrave shqiptare më seksi, dinte të pozonte që fëmijë

Oriola Marashi është një ndër femrat shqiptare më të përfolura në rrjetet sociale. Ish-modelja e “Icon Agency” njihet për pozat e saj provokuese dhe për stilin e saj të veçantë të veshjes që adhurohet nga shumë adoleshente.

Së fundmi Oriola është duke u përgatitur për debutimin e saj të parë në botën muzikore përkrahë grupit OTR.

Por a e imagjinoni dot se si ka qenë Oriola e vogël? Në një foto të publikuar nga “Xing” modelja shihet përkrahë motrës së saj, në moshë shumë të vogël.

Një vogëlushe simpatike me një qëndrim prej modeleje është pamja që na transmeton kjo foto.

Share With:
Translate »
1417 Views