Papritur, reperi i njohur shqiptar bëhet baba për herë të parë

Reperi i njohur Moss Della është bërë sot baba për herë të parë. Lajmin e ka bërë të ditur përmes rrjeteve sociale. Mossi, emri i vërtetë i të cilit është Gramos Krasniqi ka postuar ka postuar fotografi bashkë me të birin e posalindur dhe tregon se i ka vendosur emrin Lio.

“Faleminderit Allah që m’ke gëzu me këtë djalë të mirë e të shnoshë. Paq fat në jetë e u bofsh plak me mjekërr të don babi”, shkruan reperi, i cili e dha këtë lajm papritur pasi nuk dihej se ai është në një lidhje serioze e që po priste të bëhej baba.

Share With:
Translate »
323 Views