Pas ditëlindjes së parë madhështore, Sinani sjell klipin për ditëlindjen e dytë të Ansit

Ansi, vogëushi i Sinan Hoxhës dhe Andrra Destanit sot ka mbushur dy vjeç. Vitin e kaluar, prindërit i organizuan një ditëlindje të madhe. Edhe pse dominonte ngjyra rozë, që për djem është pak e pazakontë, atmosfera e festës ishte shumë e ngrohtë, sidomos me mami Andrrën që dukej si një princeshë e dalë nga përrallat.

Ndërsa në ditëlindjen e tij të dytë, ata kanë përgatitur një klip me kostume tradicionale. Familja duket në harmoni dhe e lumtur për të voglin që po rritet. Për më tepër ndiqni klipin. Edhe 100 vogëlush. /Kids’ Time

 

Share With:
Translate »
740 Views