Pas Ed Sheeran, dhe vajza e tij një vjeçare infektohet me virus

Vajza një vjeçare e Ed Sheeran, Lyra, ka rezultuar pozitive me Covid-19 pasi këngëtari konfirmoi se ishte infektuar me virusin. Artisti me famë botërore zbuloi se të dy tani po izolohen së bashku për dhjetë ditë derisa virusi të kalojë. Por, ai ende do të performonte për fansat e tij.

Singer Ed Sheeran Tests Positive for Coronavirus - The New York Times

Muzikanti 30-vjeçar tha: “Jam duke u izoluar me vajzën time. Unë kam qenë vetëm me të, pa gruan time, pasi jemi të dy pozitivë. Tani do të kaloj 10 ditë vetëm me të.” Sheeran njoftoi të dielën se ishte me Covid-19 dhe se do të anulonte paraqitjet publike dhe do të punonte në shtëpi.

COVID-19: Ed Sheeran tests positive for coronavirus - but says he will gig  from home | Ents & Arts News | Sky News

Share With:
Translate »
153 Views