Pas kaq shumë vitesh, rikthehet Mira Konçi dhe publikon këngën e saj më të re “Era”, si emri i vajzës së saj

Pas shumë vitesh mungesë në tregun muzikor, këngëtarja Mira Konçi ka publikuar këngën e saj më të re.

Në një bashkëpunim me kitaristin, Faton Mucula, ata kanë sjellë një verios të veçantë të këngës së gripit “Gjurmët”, “Era”.

“Më në fund është këtu. Kaq e lumtur qe po ndaj me ju kete emocion”, shkruan Mira Konçi në rrjetet sociale.

Ky projekt i ri muzikor i këngëtares ka ardhur pas “thashethemeve” që po qarkullojnë lart e poshtë se ajo dhe kompozitori, Shpëtim Saraçi, i kanë dhënë fund martesës së tyre.

 

Share With:
Translate »
80 Views