Pas lajmeve për shtatzëninë e mundshme, Sarah Berisha konfirmon të vërtetën

Në spektaklin e kaluar të “Zemër Luana” Young Zerka ka bërë një deklaratë të papritur për dyshen Dj PM dhe Sarah Berisha. (LEXO KETU)

Fjalët e tij u nënkuptuan se çifti ishte në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Ky lajm bëri shumë bujë nëpër mediat rozë, mirëpo së fundmi ka reaguar vetë Sarah.

Sipas Anabel blogerja e njohur ka mohuar të gjitha aludimet rreth shtatzënisë së saj.

Pas lajmeve për shtatzëninë e mundshme, Sarah Berisha konfirmon të vërtetën

Share With:
Translate »
79 Views