Pas lajmit të shtatzanisë, Adelina Tahiri poston foton e parë

Pasi shpalli fejesën dhe kryerjen e ceremonisë martesore në privatësi të plotë, këngëtarja shqiptare u pa në ambientet e maternitetit teksa priste për takimin me gjinekologun.
U tha se Adelina është shtatzënë edhe pse ende nuk ka një konfirmim. Por me sa duket nga foto që ka postuar pas këtij lajmi, Adelina ka qejf të tregohet po aq sa e rezervuar dhe po aq të ngrejë pikëpyetje të tjera. Me sa na la të kuptojmë, Adelina ndoshta po fsheh barkun e shtatzanisë. /Kids’ Time/

Share With:
Translate »
1844 Views