Pas lajmit të shtatzanisë, Kylie ndërmerr hapin e madh

Thuhet se ajo është në pritje të fëmijës së saj të parë me të dashurin Travis Scott. Mesa duket Kylie ka menduar të zgjerojë edhe dhomat për akomodimin e familjes së saj.
20 vjeçarja ka paguar 5 milion dollarë kesh për rezidencën e re në Hidden Hills, Kaliforni.
Banesa e re do të përfshijë tetë dhoma gjumi, njëmbëdhjetë banjo, një dhomë kinemaje, një dhomë lojërash, një pishinë, spa dhe dhomë masazhi dhe një kuzhinë gjigande gourmet, perfekte për të zhvilluar videot e saj të preferuara që kanë të bëjnë me gatimin. /Kids’Time/

Share With:
Translate »
660 Views