Pas mami Monës edhe babi Iliri ka dy fjalë për ekzistencën e Erës

Sot, Era Meta, e cila njihet nga të gjithë si zonja e parë për faktin që shoqëron Presidentin Meta në çdo ceremoni duke u kthyer në të pandashmen e tij, ka ditëlindjen.
Në këtë ditë të veçantë, pas urimit nga e ëma, Monika Kryemadhi, vjen edhe urimi i babait, Ilirit. Ndërsa ndan këtë foto e uron të bijën, Presidenti jep edhe një mesazh për fëmijët
“Sot është ditëlindja e Erës. Fëmijët janë dhurata më e çmuar në jetë, jo vetëm për familjen por edhe për vendin. Të gjithë fëmijët meritojnë një të ardhme të sigurtë, në një vënd që e duan dhe i do”, shkruan Meta…

Në orët e para të mëngjesit, edhe mami Monuika i kushtoi këta rreshta prekës!

Share With:
Translate »
788 Views