Pas ndryshimeve në pamje, “Asllë” është kthyer në kopjen e së ëmës

Birce Akalay është aktorja turke e njohur për publikun shqiptar në rolin e “Asllës” në serialin “Dashuri bardh e zi”. Ajo është 33 vjeç dhe në media është mjaft e komentuar për shkak të pamjes së saj. Së fundmi aktorja ka bërë një ndryshim drastik duke i prerë flokët shkurt.

Me këtë pamje vihet re se ajo është kthyer në një kopje të së ëmës.  ‘Asllë” ka publikuar një foto në ‘Instagram’ krahas nënës së saj dhe ngjashmëria e tyre është mjaft e madhe.

Aktorja ka marrë të gjitha tiparet e së ëmës duke filluar që nga sytë mjaft tërheqës.

Share With:
Translate »
825 Views