Pas një viti pa Jonin, familja Gjebrea më në fund bashkohet

Ardit Gjebrea me vajzën dhe bashkëshorten kanë udhëtuar drejt SHBA-së për të takuar Jonin, i cili prej kohësh jeton aty. Postimin e fotos familjare nga Boston, e ka bërë edhe Arditi dhe Joni.

“Po e prisja këtë moment prej më shumë se një viti. Më keni munguar pafund”, shkroi Joni.


Arditi po ashtu është emocionuar shumë nga ky ribashkim i familjes. 
Ndërsa për Anën më të voglën e familjes, ky është udhëtimi i parë në SHBA.

Share With:
Translate »
134 Views