Pasioni i Xhemi Shehut i trashëguar nga gjyshi

Për të ‘’Portokallia” është shndërruar në një familje të dytë, ku përveç punës së përditshme që finalizohet çdo të dielë mbrëma në ekran dhe argëtimit të publikut, ndan edhe kohën e lië me kolegët, tashmë miqtë e saj. Por, për Xhemi Shehun ‘’Portokallia” është vendi ku ka zbuluar disa prej pasioneve të saj, nuk e kemi fjalën për aktrimin, por për lojën e famshme me domino. Pikërisht siç e lexoni, Xhemit i pëlqen të luajë domino, pasion që mesa duket e ka të trashëguar nga meshkujt e familjes. Në fotot e publikuara së fundmi në Instagram Xhemi shfaqet teksa luan me akotren Albana Perhati, njohur për publikun në rolin e Bukrës, por mesa duket fati nuk është në anën e saj. Mos u shqetëso Xhemi, kush nuk ka fat në lojë ka fat në dashuri.

Share With:
Translate »
712 Views