Për Bietën, Albanin dhe Kroin, sezoni i plazhit nuk ka përfunduar ende…

Fundjavat vjeshtore, Bieta dhe Albani i kalojnë shumicën e kohës pranë detit. Kështu kanë zgjedhur ta shijojnë edhe këtë të shtunë, ku kanë udhëtuar drejt Dhermiut, të veshur me rroba banje dhe gati për të shijuar jodin e detit dhe diellin.

“Një e shtunë vjeshte në Shqipëri, më saktë në Dhërmi. 30.10.2021”, ka shkruar ajo.Kroi është shtrirë tek mami, e mbështetja kryesore në foto duket Albani, i cili rrallëherë publikon në rrjetet sociale, por falë Bietës e shohim më shpesh

Share With:
Translate »
163 Views