“Për inat të Gretës”: Çfarë po kurdis Eni Koçi me nënën e saj?

Prej disa ditësh Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj ndodhen në Plavë-Guci.

Ata po kalojnë disa ditë të bukura pushimi dhe duket se nuk qenkan vetëm.

Bashkë me ta është edhe nëna e Enit.

Këngëtarja ka publikuar në Instagram disa video ku shfaqet me të ëmën teksa po eksplorojnë vendin.

Ato kanë vizituar disa vende me objekte të vjetra dhe Eni ka përfituar nga rasti për të bërë pak xheloze Gretën.

Në një video ku shfaqet shumë e afërt me të ëmën ajo shkruan “Për inat të Gretës”.

Share With:147 Views