Personi i veçantë që shoqëron Dafinën dhe të dashurin e saj në darkën romatike

Këngëtarja Dafina Zeqiri si duket ka vendosur që gjërat në jetën e saj t’i marrë pak më seriozisht.
Dihet se ajo e ka pasur një të kaluar shumë të komentuar dhe disa lidhje të dështuara.

dafina-zeqri_1506677116-821487

Por tani me të dashurin e ri, domenikanin Jose, po kalon momente të këndshme ku edhe po duket e lumtur.

dafina zeqiri

Duffye ka marrë edhe një hap tjetër që dëshmon se lidhja është edhe më serioze, po darkon me vjehrr madje po ndanë imazhe me të në rrjete sociale.

dafiff

dafina_1493396133-6815785

Share With:
Translate »
634 Views