Plot buzëqeshje dhe lumturi, kështu nis dita për Yllka Kuqin

Prej disa muajsh këngëtarja e njohur kosovare Yllka Kuqi u bë nënë për herë të parë me një vajzë të cilën e quajtën Luiza. Që prej atij momenti ajo ka ndarë momente nga më të ndryshmet me vogëlushen dhe bashkëshortin, me të cilët jeton në Kanada.
Së fundmi Yllka ka ndarë disa poza të tjera me Luizën në krahë, e cila duket se i dhuron të qeshurat e para të ditës.
“Kështu më fillon dita”, ka shkruar Kuqi krah postimit të fundit në llogarinë e saj në ‘Instagram’.
Me siguri këto duhet të jenë ditët më me vlerë për Yllkën edhe bashkëshortin e saj që munden t’i gëzohen frytit të tyre të dashurisë.

View this post on Instagram

Kështu m’fillon dita 😍

A post shared by Yllka Kuqi Artist (@yllkakuqi) on

Share With:
Translate »150 Views