Plot lodra e ngjyra, Zaimina Vasjari tregon dhomën e vajzës

Pak kohë më parë këngëtarja Zaimina Vasjari u bë nënë e një vajze.

Ajo sigurisht është kujdesur që vogëlushja e saj, Khloe të ketë gjërat më të mira dhe më të kushtueshme.

Këtë e ka treguar me karrocën që i ka blerë vogëlushes por dhe me detaje të tjera që ka ndarë në rrjetet sociale.

Këtë herë Zaimina ka treguar një pjesë pranë shtratit të vogëlushes, ku teksa fëmija luan me një lodër, bie në sy bien ngjyrat e thenksuara dhe ambjenti i ngrohtë.

Share With:
Translate »
1736 Views