Po pret të bëhet baba, i dashuri i Khloe Kardashian kapet mat duke e tradhëtuar | Videot po bëjnë xhiron e botës

Kjo që i ka ndodhur Khloe Kardashian është shumë e trishtë dhe asnjë femër nuk do donte ta përjetonte një gjë të tillë, sidomos në momente tepër delikate si ato të shtatzanisë.

Partneri i Khloes nuk e ka menduar aspak këtë gjë dhe e tradhtuar nënën e fëmijës së tij, që pritet së shpejti të vijë në jetë.

Nëpër media ka qarkulluar një fotografi e Tristan Thompson, duke u puthur me një vajzë në një club nate në New York.

Sigurisht kjo e ka trishtuar pamasë Khloen, por edhe familjen e saj. Të gjitha motrat, përfshirë edhe nënën e tyre Kriss Jenner nuk e ndjekin më Tristanin në rrjetet sociale duke shprehur kështu mbështetje ndaj Khloes.

Sakaq, edhe kjo e fundit e ka hequr Tristanin nga çdo rrjet social, por ende nuk e ka thyer heshtjen dhe të tregojë se çfarë ka ndodhur dhe sisi do të shkojmë marrëdhënia e tyre tashmë që do të bëhen prindër.

Share With:
Translate »
1088 Views