Poem dhe gjyshi Goni, foto më e bukur që keni parë sot

Vajza e Ledri Vules dhe Sara Hoxhes nuk i shpëton vëmendjes së publikut dhe gazetarëve.

Poem, është bërë e famshme që para se të lindte, që kur ishte në barkun e të ëmës dhe komentohej në median online dhe jo vetëm.

Me të ardh në këtë botë, imazhi i të vogles nuk u kursye nga prindërit dhe gjyshërit e saj gjithashtu të famshëm.

Poem Blu ka krijuar një lidhje shumë te fortë me gjyshen dhe gjyshin, madje këtij të fundit i fle në krah.

Këtë e ka treguar vetë nëna e Ledrit, Xheri, përmes një postimi të bërë në faqen e saj në rrjetin social “Facebook”.

Share With:
Translate »
154 Views