Prezantuesi i njohur emocionon me fjalët për të bijën: Nuk mund ta besojë…

Vitet kalojnë dhe fëmijët rriten shumë shpejt.
Prezantuesi i njohur Florian Agalliu, baba i një vajze nuk mund ta besoj sesa shumë ajo është rritur. Flori ka postuar në llogarinë e tij në “Instagram” një foto të së bijës me mbishkrimin: “Nuk mund ta besoj sa shpejt u rrite zemër.”


Kjo nuk është hera e parë që Agalliu ndan me ndjekësit e tij momentet që ai kalon me të bijën apo lojëra të ndryshme që ata organizojnë së bashku.


Ata vërtetojnë edhe njëherë se lidhja midis babait dhe vajzës është një raport përtej çdo lidhjeje normale.

Share With:387 Views