Princesha Eugenie na prezanton për herë të parë me djalin e saj

Princesha Eugenie e Britanisë e nisi ditën e parë të 2022-shit me një vështrim prapa për vitin 2021 dhe me një mesazh.

“Gëzuar Vitin e Ri të gjithëve.. Mirupafshim 2021”, shkroi mbesa e Mbretëreshës Elizabeth në një postim që ajo ndau në Instagram gjatë fundjavës. “Një vit që na bekoi me djalin tonë dhe e pa familjen tonë të rritet e të shtohet, por gjithashtu një vit që mori disa nga dritat tona më të mëdha dhe më të shndritshme. Përgjithmonë në zemrat tona ♥️”

31-vjeçarja ka sjellë në jetë August Philip Hawke Brooksbank në shkurt dhe i vogli shfaqet pesë herë në slide-in e fotove që shoqëronin mesazhin. Në një imazh, ai mund të shihet në krahët e babait të tij, Jack Brooksbank, në një tjetër, mami dhe babai e mbajnë atë së bashku dhe dy foto të tjera ofrojnë pamje të rralla të August

Princess Eugenie shares unseen photos of son in New Year post

Por ajo që do të tërheqë më shumë vëmendjen duket se është pamja e parë nga një ceremoni private – pagëzimi i August dhe tregon se sa është rritur djali.

Baby August wears what appears to be the traditional royal christening gown in a photo Princess Eugenie shared on Instagram.

Princesha Eugenie është vajza më e vogël e Princit Andrew, Duka i Yorku-t dhe Sarah, Dukeshës së York-ut. Në lindje, ajo ishte e 6-ta në radhën e pasardhësit të fronit britanik dhe tani është e 12-ta.

Share With:
Translate »
41 Views