Prindër të një djali, njihuni me partnerneren bukuroshe të këngëtarit Roland Hysi

Edhe pse shumë aktiv në rrjetet sociale dhe në projektet e tij artistike, këngëtari i njohur Roland Hysi është treguar mjaft i rezervuzr për jetën private.

Rreth 3 vite më parë, Landi është bërë baba. Por fotot e Lukasit shfaqen shumë rrallë në profilin e tij, e aq më pak të partneres që një pjesë e mirë e ndjekësve nuk e njohin ende.

Por ne po ju tregojmë se partnerja e Landit është Eva Ago. Eva punon pranë Ministrisë së Turizmit dhe Mjedisit, por nuk është një personazh me profil publik.

Kujtojmë se Landi është ende pjesë e “West Side Family”. Pas humbjes së pjestarit tjetër të grupit, Dr Florit, djemtë kanë gjetur forcën për mos të humbur grupin. Landi dhe Armir Shahini kanë publikuar këngën e fundit, “Me Ex” e publikuar 8 muaj më parë.

Share With:
Translate »
53 Views