Prishet “magjia” mes Meghan dhe Princit Harry?! Ja çfarë ka ndodhur pas lajmeve negative për familjen e saj

Princi Harry ndihet i pafuqishëm për të parandaluar të gjitha fjalët e liga për bashkëshorten e tij, Meghan Markle. Burime për “US Weekly” shprehen se ai ndihet i “humbur” dhe se kjo po ndikon edhe në marrëdhënien mes tyre!

“Thashethemet për Meghan, kanë vënë në vështirësi edhe marrëdhënien mes çiftit. Ai ndihet shumë i pafuqishëm që nuk mund të bëjë dot asgjë për të përmirësuar situatën. Ai nuk po e mban dot larg negatitivetit dhe kjo gjë po e vret. Tanimë qëllimi i tij i vetëm në këtë marrëdhënie, është të qëndrojë larg negativitetit.” –thanë burime për “Us Weekly”.

Nëse nuk e dini, Meghan Markle është cilësuar si “diktatore” dhe shumë “nevrike” në ditët e fundit në lajmet e qarkulluara në media. Madje, mes saj dhe Kate Middleton, u raportua se ka patur një debat shumë të madh përpara dasmës, duke sjellë edhe prishjen e  marrëdhënies mes tyre.

Share With:
Translate »
679 Views