Pronari i një lokali i bën një dhuratë për ditëlindje Archiet, si reaguan Harry dhe Meghan

Princi Archie festoi së fundmi ditëlindjen e tij të 4-të. Duke pasur ditën special të tij, ai mori jo pak dhurata si nga familja ashtu edhe nga njerëzit që e duan veçanërisht Meghan Markle dhe Princ Harry.

Një prej tyre ishte një biçikletë që ia kishte dhënë pronari i një lokalI. Pronarët e Mad Dogs & Englishmen Bike Shop, në Montecito, Kaliforni, morën kohë për të menduar për të voglin mbretëror më 6 maj, një ditë në të cilën bota po përgatitej të dëshmonte kurorëzimin e Mbretit Karlit III.

Letra falënderuese nga zyra e Princit Harry dhe Meghan u shpërnda në Instagramin e dyqanit të biçikletave. Ai përcolli falenderimet e sinqerta të çiftit për dhuratën për princin Archie dhe shprehu se sa gëzim i solli ky gjest vogëlushit.

Share With:
Translate »
50 Views