Pushimet nuk kanë të sosur! Bashkëshortja e Mc Kreshës publikon pamje të bukura me fëmijët e saj

Erzina e njohur si bashkëshortja e rep-artistit Mc Kresha është tejet aktive në mediat sociale.

Erzina dhe Mc Kresha në jete kanë dy fëmije një vajzë dhe një djalë,

Ajo ka ndarë disa pamje të bukura me fëmijët ku shihet së është më pushime.

Në foto kishte shkruar “Fiksimi im” duke nënkuptuar për fëmijët e saj.

Share With:
Translate »
57 Views