“Qesh buza se qesh zemra”, Eneda Tarifa ndan kartolinën e bukur familjare

Këngëtarja dhe moderatorja e dashur e publikut shqiptar, Eneda Tarifa është mjaft aktive në rrjetet e saj sociale.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto me prindërit dhe motrën, ku janë mbledhur për të festuar ditëlindjen e kësaj të fundit.

“Qesh buza fort se qesh zemra kur je me familjen… Ju du shumë. Mungon vetëm vëllai im i madh. Marsi ynë i bukur i ditëlindjeve”, shkruan ajo.

Share With:
Translate »
37 Views