Regjistruan video me natyrë seksuale me fëmijën 2 vjeç dhe e postuan në rrjetet sociale, e pësojnë 2 prindërit në Lushnjë

F. K., 23 vjeç dhe S. P., 23 vjeçe, janë ndaluar nga blutë e Lushnjës këtë të enjte.

Sipas komunikatës për shtyp, dy 23-vjeçarët janë prindër të një fëmijë 2-vjeç.

Ata dyshohet se kanë regjistruar video me natyrë seksuale me vogëlushin dhe më pas i kanë postuar në rrjetet sociale.

Njoftimi i policisë:

Drejtoria Vendore e Policisë Fier

Komisariati i Policisë Lushnjë ndaloi shtetasit F. K., 23 vjeç dhe S. P., 23 vjeçe (bashkëshortë), banues në Lushnjë, pasi në bashkëpunim me njëri-tjetrin kanë realizuar video me natyrë seksuale, me fëmijën e tyre 2 vjeç, dhe i kanë postuar ato në rrjetet sociale.

Share With:
Translate »
39 Views