Reperi shqiptar bëhet baba për herë të tretë dhe sapo na prezantoi bebushin

eperi me origjinë shqiptare, Action Bronson është bërë baba për herë të tretë!

Ka qenë vetë Bronson ai i cili ka publikuar një fotografi në profilin e tij në instagram ku ka pozuar me foshnjën e porsalindur nga spitali:

“Një kapitull i ri i jetës”, shkruan reperi.

Ky është fëmija i tij i tretë pas Elijah dhe Hannah – me ish-të dashurën e tij..

Në vitin 2017 ai postoi për herë të parë një imazh të të dashurës së tij aktuale Vale, e cila është mjaft simpatike.

Fotoja e saj e parë për publikun ishte me barkun e rrumbullakosur ku zbuloi se ishte në pritje të ëmbël.

Share With:188 Views