Rihanna dhe Asap Rocky zbulojnë portretin e ëmbël të Riot Rose

Rihanna dhe A$AP Rocky po prezantojnë në botë djalin e tyre të porsalindur.

Këngëtarja e “Umbrella”, 35 vjeç, dhe partneri i saj reperi, 34 vjeç, pozuan për një seri fotosh të adhurueshme që shfaqnin foshnjën e porsalindur të çiftit, djalin Riot Rose , si dhe djalin RZA, 16 muajsh.

Në foto, Rihanna mban fëmijën Riot ndërsa Rocky mban RZA mbi supet e tij, duke pozuar së bashku për herë të parë si një familje prej katër anëtarësh. Muzikantja dhe nëna e dy fëmijëve është fotografuar gjithashtu duke mbajtur të porsalindurin e saj vetëm teksa mbështetet pas një makine

Fotot tregojnë çiftin duke luajtur me Riot në një batanije ndërsa ai buzëqesh ëmbël me prindërit e tij.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kids’ time (@kidstime.al)

Share With:
Translate »
70 Views