Rita Ora publikon këngën e re me filmime nga fëmijëria e saj

Këngëtarja Rita Ora ka publikuar këngën e saj më të re të titulluar “Shape of Me” e cila është në bashkëpunim me trajnerin e “The Voice Australia” Keith Urban.

Kënga e re është një dhuratë për nënën e saj Verën, me rastin e ditëlindjes së 60-të. Në videoklipin e këngës ka filmime nga fëmijëria ndër vite e artistes me origjinë shqiptare.

Nëna e Ritës, Vera, babai i saj Besniku, motra e madhe Elena, 35 vjeç dhe vëllai më i vogël Don, 25 vjeç,  shihen gjithashtu në këtë videoklip në momente të ndryshme.

Rita Ora ëshët shprehur se kishte kohë që dëshironte t’i dedikonte nënës së saj një këngë.

Share With:
Translate »
53 Views