Rona Nishliu realizon me fëmijët setin e veçantë fotografik për festën e flamurit

Rona është këngëtarja që përfaqësoi Shqipërinë në Evrovizion në vitin 2012.

Sot publikoi fëmijët me veshje kombëtare.

Rona shkruan: Gëzuar dita jonë e shtrenjtë | Gëzuar dita jonë e shenjtë | Gëzuar 28 Nëntori nga Noa dhe Bardhyli ❤️

Vajza dhe djali i Ronës shfaqen shumë të lumtur deri sa mbanin veshur veshje tradicionale shqiptare

Share With:
Translate »
50 Views