Rosela Gjylbegu flet pas humbjes së nënës: Me u kthy në shtëpi pa ty…

    

Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun shqiptar, Rosela Gjylbegu, ka ndarë me ndjekësit lajmin e trishtë të humbjes së nënës së saj.

“Me dhimbje të madhe e me shpirt të coptuar, njoftoj humbjen e njeriut tonë më të shtrenjtë, nënës sonë, Mirjana Shestani gjylbeku”, shkruan këngëtarja, teksa ka publikuar gjithashtu edhe foton e nënës së saj të ndjerë

Në një postim të disa orëve pasi i kanë dhënë lamtumirën e fundit, Rosela shkruan:

Ah moj mama sa e vështirë qenka me u kthy në shtëpi pa ty”.

Share With:
Translate »
19 Views