Rreperi bëhet baba për herë të parë, zbluoni emrin e veçantë shqipitar që ka zgjedhur për foshnjen

Bim Bimma ka edhe një arsye më tepër që të jetë i lumtur këto ditë vere.

Reperi shqiptar është bërë baba për herë të parë, por që lajmin e gëzueshëm nuk ka dashur ta ndajë me fansat dhe publikun.

Por, ishte motra e artistit, Hana Kursani që ka zbuluar se i vëllai është bërë prindër së bashku me bashkëshorten, Fjolla Vokshin.

Përveç se ka treguar se është bërë hallë, Hana ka zbuluar edhe emrin e “princit” të ri të Kursanëve, i cili është tipik shqiptar – Gegë.

Ndryshe, çifti muaj më parë kishte kurorëzuar lidhjen e tyre përmes një ceremoni private në prani të familjarëve dhe miqve.

Urime BimBimma, u rrit djali me prindër!

Share With:
Translate »
634 Views