Rudina Magjistari prezanton dy dashuritë e mëdha në një foto

Java që po lëmë pas shënoi fillimin e sezonit të ri televiziv dhe rikthimin në ekran të disa prej programeve më të njohura në vend. Një prej tyre është edhe emisioni i përditshëm i Rudina Magjistarit, e cila tashmë ua ka dhënë fund pushimeve për t’iu përkushtuar maksimalisht televizionit. Mirëpo nostalgjia për pushimet duket se vazhdon ”të përndjekë” akoma bionden simpatike. Jemi mësuar ta shohim vazhdimisht aktive në rrjete sociale teksa ka ndarë për herë të parë edhe foto nga pushimet me Mia luleshqerrën siç e quan ajo, por sot Rudina ka ndarë për fansat e saj një foto me dy dashuritë e saj: bashkëshortin, ish kampionin e kickbox-it Xhavit Bajrami, dhe vajzën  e tyre për të cilët thotë se ndihet e bekuar që i ka në jetën e saj.

ruru

Share With:
Translate »
1019 Views