Sa është rritur! Eni Koci dhe e bija na sjellin fotot e ëmbla

Genc Prelvukaj dhe Eni Koci janë një nga çiftet e njohura të skenës sonë muzikore.

Çifti, janë bekuar edhe me një vajzë, që është dashuria e madhe e gjithë familjes.

E vogla, që po rritet dita ditës quhet Adea dhe Genci e Eni deri më tani nuk e kanë parë të udhës që ta ekspozojnë shumë të bijen.

Siç mund ta shihni, Adea po rritet e po bëhet mjaftë simpatike.

No description available.

 

No description available.

Share With:
Translate »
39 Views