Fifi

Sa është rritur! Fifi publikon momente të bukura me djalin e saj në krah

Filloreta Raçi, e njohur  si Fifi, është një nga këngëtaret më të dashura dhe të suksesshme të skenës muzikore shqiptare. Përveç karrierës së saj të suksesshme, jeta private e Fifit ka qenë gjithmonë një temë interesante për fansat dhe ndjekësit e saj. E lindur dhe rritur në Kosovë, Fifi ka treguar shpesh për lidhjen e ngushtë me familjen e saj dhe për mbështetjen e pakushtëzuar që ka marrë prej tyre gjatë gjithë karrierës së saj muzikore.

Në intervista të ndryshme, Fifi ka ndarë momente nga jeta e saj personale, duke folur hapur për sfidat dhe triumfet që ka përjetuar. Ajo është e njohur për natyrën e saj të sinqertë dhe të hapur, duke krijuar një lidhje të veçantë me fansat e saj. Përkundër jetës së saj publike, Fifi ka arritur të ruajë një balancë midis karrierës dhe jetës private, duke vlerësuar rëndësinë e kohës së kaluar me miqtë dhe familjen.

fifi

Vitin e shkuar, Fifi është bërë nënë për herë të parë, një ngjarje që ka sjellë një ndryshim të madh dhe emocionues në jetën e saj. Ajo ka ndarë momente të veçanta me ndjekësit e saj në rrjetet sociale, duke shprehur gëzimin dhe dashurinë që ndien për djalin e saj. Përmes postimeve dhe intervistave, Fifi ka treguar se është e përkushtuar të krijojë një mjedis të dashur dhe të sigurt për familjen e saj të re.

Pas daljes nga shtëpia e Big Brother duket se jeta e saj do të merrte një rrjedhë komplet tjetër. Gjithmonë e dashuruar me muzikën, duket se tashmë kishte ardhur koha që zemra të rrihte edhe për dikë tjetër.
Kështu ajo njohu Adisin dhe nuk zgjati shumë dhe na e prezantoi dhe ne. Më e dashuruar se kurrë, ajo na tregoi se ishte në pritje të ëmbël.

Edhe pse e rezervuar për jetën e saj private, Fifi nuk ka ngurruar herë pas here të ndajë copëza lumturie me ne.
Lajmin e lindjes së djalit e mësuam si një thashethem derisa këngëtarja e dashur na e prezantoi vogëlushin.

Megjithatë, si rrallë herë, Fifi ka publikuar një video të bukur më të birin ku shihen të lumtur në krahët e njëri tjetrit si asnjëherë më parë.
Dhe jo vetëm kaq, por këngëtarja i ka bërë dhe një dedikim duke shkruar:

“Dhe tani e kam parajsën ne krahët e mi Theo Mal t’kom jetë bir”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by FIFI (@fifi.official.fr)

Share With:
Translate »
28 Views