Sa është rritur: Veç ta shihni sa yll është bërë vajza e Linda Halimit

Në mars të vitit 2019, këngëtarja Linda Halimi u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë një vajzë, të cilës i vendosi emrin Kaimana.

Linda i ka hapur të bijës një llogari në Instagram, ku i publikon vazhdimisht foto apo video të ndryshme. Kaimana është rritur shumë dhe është bërë shumë e bukur.

Flokët e saj janë të zinj e kaçurrela, qerpikët e gjatë dhe një buzëqeshje e ëmbël. Më poshtë mund të shihni disa foto të vogëlushes:

Share With:
Translate »
155 Views