Sa është rritur Zoi! Arbana Osmani ndan foton e ëmbël me vajzën e saj

Arbana Osmani e mbanë shumë të mbyllur privatësinë e fëmijëve të saj.

Ajo së fundmi ndau një fotografi ku shihet vajza e saj me nënë e saj.

Këtu shihet sa është rritur vajza e saj Zoi.

Kujtojmë se Arbana është nënë e tre fëmijëve, Jonit, Diellit dhe Zoi-it,

Share With:
Translate »
50 Views