Sa janë rritur/ Si rrallë herë, Madonna ndan foton familjare me të gjithë fëmijët e saj

Për Festën e Falenderimeve (Thanksgiving), ikona e pop-it, Madonna ka ndarë me miliona fansat e saj disa foto të rralla.

Ajo ndau foto në Instagram, nga mbrëmja e saj festive me gjashtë fëmijët e saj— Lourdes “Lola” Leon , 26 vjeç; Rocco Ritchie , 22 vjeç; David Banda , 17 vjeç; Mercy James , 16 vjeç; dhe vajzat binjake  Stella dhe Estere , 10.

Madonna shkroi postimin e saj, “Për çfarë jam mirënjohëse…” dhe shtoi një emoji me zemër të verdhë.

Këngëtarja, e cila kishte veshur një fustan-korse të zezë me dantella të stilit gotik, bizhuteri argjendi dhe flokë të kuq, përfshinte foto të saj, binjakëve dhe Lolës pozuar të gjithë bashkë pas një tavoline DJ. Vajza e saj e madhe kishte veshur një bluzë të zezë pa rripa dhe pantallona të ngjashme.

Madonna ndau gjithashtu një foto të saj duke mbajtur një gotë të madhe verë të kuqe dhe një foto të tryezës së tyre të madhe të Falënderimeve, e cila përmbante një pjesë qendrore të përbërë nga një pemë me lule të kuqe dhe drita. Dekori me temën e vjeshtës përfshinte gjithashtu ekspozita me mollë të kuqe, dardha jeshile, shegë, boronicë të freskëta dhe kafaze të vegjël zogjsh.

Gjatë javëve të fundit, Madonna ka festuar albumin dhe librin novator në rrjetet sociale, por jo pa polemika. Ylli e gjeti veten në një sherr të papritur me Cardi B , pasi ajo përmendi reperen e “Up” dhe përdori një emoji kllouni ndërsa komentonte se si media e quajti atë “k*rvë, shtrigë, heretike dhe djall”  për shprehjen e “pikëvështrimit të saj për seksualitetin”.

Share With:
Translate »
40 Views