Sa qenka rritur! Djali i Ermalit e paska zënë babain me trup

Arti është djali i madh i këngëtarit të njohur, Ermal Fejzullahu.

Arti, është adoloshent dhe i është bërë si shok këngëtarit Ermal Fejzullahu.

Arti feston ditëlindjen dhe me këtë rast e ka zbuluar imazhin e tij Bulza, halla e tij e dashur

Arti është djali i vetëm i këngëtarit të mirënjohur, nipi i dashur i Sabri Fejzullahut.

Share With:
Translate »
46 Views